Werken bij Van der Valk Hotel Zwolle
Volg jij een horeca gerelateerde BBL of BOL opleiding en wil je ervaring opdoen in het vak? Wij bieden de mogelijkheid om onder begeleiding van een leermeester te werken op verschillende afdelingen.
Bij ons werken betekent oprecht met je vak bezig zijn, ruimte voor jouw eigen creativiteit, doorgroeimogelijkheden en een gezellig team!
Besteed je vrije tijd in de keuken van Van der Valk! Kom werken als keukenhulp en assisteer onze koks bij het voorbereiden en bereiden van gerechten.
Als Sous chef werk je in onze mooie locatie in Zwolle. De gasten kunnen op jou rekenen, je collega's ook. Past dit bij jou?
Wil jij een uitvoerende rol in een dynamisch team, waarbij gezamenlijk een onvergetelijke ervaring voor de gasten wordt gecreëerd?
Van kop koffie tot 3-gangen diner en van snelle lunch tot uitgebreide borrel. Jij staat altijd klaar voor onze gasten en zorgt dat ze niks te kort komen. Jij weet wat service verlenen is.
Sta jij te popelen om met jouw gerechten een glimlach bij onze gasten te verzorgen? Word leerling (zelfstandig werkend) kok bij Van der Valk en Come join the family!
Voor het hotel zijn wij op zoek naar medewerkers met verantwoordelijkheidsgevoel voor de Housekeeping. Het betreft een functie voor 2 tot 20 uur per week. Come and join de schoonmaakploeg bij Van der Valk Hotel Zwollle!